• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 15 Temmuz 2020
  • 14:01
 
Başkan Çetin Ağır Konuştu Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, isim vermeden çok sert konuştu. Çetin, belediye ile ilgili ortaya atılan dedikoduları işaret ederek, "Kimlerin yaptığını biliyorum. Herkes adımına dikkat etsin" dedi.

Her Cuma düzenli olarak tekrarladığı Halk Günü'nde konuşan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kurum içinden dedikodu üretenlere esti gürledi. Başkan Çetin, "Belediyeden maaş alıp da, yalan yanlış bilgileri dışarıya sızdıranların aldığı maaş haram olsun" dedi.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in geleneksel hale getirdiği ve her Cuma tekrarlanan Halk Günü, belediye yerleşkesinde yer alan Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Toplantıya katılan vatandaşların söz alamasından önce konuşan Başkan Çetin'in hedefinde aleyhinde dedikodu çıkaranlar ve siyasi rakipleri vardı. Başkan Yardımcısı Ali Arslanlıoğlu ile aralarının açıldığı söylentisine yanıt veren Çetin, bu güne kadar hiçbir yol arkadaşını satmadığını ve bundan sonra da yol arkadaşlarını yâri yolda bırakmayacağını söyledi. Asılsız sözlerin kurumdan türediğini ve bunu yapanları da çok iyi bildiğini ifade eden Çetin, "Bu işleri yapanlardan haberim var. Ama, Başkan yardımcımı ve diğer ekip arkadaşlarımı kimseye yedirmem" dedi.
Siyasi rakiplerine de seslenen Başkan Çetin, "Halkımızın nerede aldığı hizmet yarımsa orada ben biteceğim ve sorunları ortadankaldıracağım. Bunun hukuki mesuliyeti bana aittir. Ayrıca, Genel Başkanım da bana 'Adana'nın her köşesini kucaklayacaksın' demiştir ve ben de bana verilen artı talimatını harfiyen yerine getiriyorum" diye konuştu.


Yorumlar (1)
    Google
    p"); ?>